1290 Super Duke R EVO 2023

THE BEAST

1290 R EVO on kõige ekstreemsem Super Duke ja radikaalsem kõigist eelkäijatest. Tõeline The Beast. Poolaktiivne vedrustuse tehnoloogia (SAT) mitte ainult ei kohane teekattega vaid muudab ka sõitja külmaks ja kalkuleeritud jahimeheks. KTM-i lähenemine võimsa RC8 mootori ja kerge redelraami arendamisele on terviklik, sellele lisandub tehnoloogia ja elektroonika viimane sõna ning tulemuseks on uue 1290 Super Duke R-i ülim sooritusvõime. Uuenduslikud elektroonilised abisüsteemid viivad juhitavuse ja ohutuse samuti uuele tasemele.

75-kraadine elektrooniliselt juhitav V2 mootor on üheaegselt nii erakordselt paindlik kui äkiline ja kergelt sõidetav. See muudab 1290 Super Duke R EVO sobivaks nii linnas liiklemiseks kui rajal sõitmiseks.

Eeskujuliku geomeetriaga 1290 Super Duke R EVO raam on kergest ja äärmiselt jäigast kroom-molübdeenterasest, selle külge kinnitub alumiiniumist tagumine poolraam.

Esiratas kinnitub 48 mm liugtorudega elektrooniliselt reguleeritava WP USD teleskoopesihargi vahele, tagaratta vedrustuse eest hoolitseb pikk ja jäik ühepoolne tagakiige ja elektrooniliselt reguleeritav vedrustuse monoelement.

Super Duke’i eripäraks on eriti kõrgest klassist Brembo võidusõidupidurid ja koostöös Boschiga välja arendatud juhtelektroonika, mis muudab ligi kahesajahobujõulise mootorratta taltsustamise üheaegselt nii nauditavaks kui ohtuks ja efektiivseks. Elektroonilised abimehed, kuhu kuuluvad ABS blokeerimisvastased pidurid, veojõukontroll MTC ning piki- ja külgkaldeandurid, tagavad vajadusel kiire, turvalise ja kontrollitud kulgemise ent soovi korral väljalülitatavana tagavad äärmuslikke elamusi ka MotoGP tasemel sõitjatele.

Tehnilised andmed

Mootor

MOOTOR 2 silindrit, 4 takti, V75´
KUBATUUR 1,301 cc
VÕIMSUS 132 kW (180 hp) @ 8,870
STARTER/ AKU ElektristarteR
JAHUTUS Vedelikjahutus
SIDUR PASCTM hüdrauliline libisev sidur

Hinnainfo ja proovisõit

22 835.00 €